Gidilmeye değer: Ayder Yaylası

Ayder Yaylası

AYDER YAYLASI . Ayder, Çamlıhemşin ilçesinin 19 km. güneydoğusunda 1350 m. yükseklikte çam ormanları ile kaplı daha ziyade yayla niteliğinde bir yerdir..

Ayder Yaylası. Karadeniz in cezbedici doğasının büyük bir parçası olan Ayder Yaylası, yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini görmektedir..

Ayder Yaylası Otelleri ve Ayder Yaylası Otel Fiyatları

Ayder Yaylası’nda ne yapılır diye merak ediyorsanız, sizi bölgede adrenalini yüksek aktiviteler bekliyor. Coğrafi koşulları ile özellikle doğa sporları .

Ayder’e nasıl giderim

Ayder’ 1300 lü yıllarda Aşağı Ceymakçur,Yukarı Ceymakçur diye üç yaylası vardir. Mayıs ayında Ayder haziran ayinda aşağı Ceymakçur temmuz .

Ayder Yaylası, Türkiye için 34 otel bulundu – Booking.com

Ayder Yaylası, Türkiye’den 199 konuk tarafından doğa için yüksek puan aldı! Ayder Yaylası noktasında yapılabilecek diğer şeyler.

Ayder Yaylası Otelleri – Ayder Yaylası Otel Fiyatları

Ayder Yaylası Otelleri. Ayder Yaylası, Doğu Karadeniz’in en güzel yaylalarından biri. Ayder Yaylası yeşillikler içinde, ülkemizin en güzel köşelerinden biri..

Ayder Yaylası | Ayder Kaplıcaları ve Ayder Otelleri

Ayder.com sitesi; Ayder Yaylası genel bilgi, Otel Rezervasyon ve Çamlıhemşin Yaylaları, Ayder Kaplıcası, Ayder Otelleri, Doğa gezileri, Kaçkar Dağları .

Ayder Turizm farkını yaşayın HERŞEY DAHİL KARADENİZ TURU . 6 Gece Konaklamalı . 17 Temmuz 2016 23 Temmuz 2016 . 1690 , 00 ,,,,, Yeşilin .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*